Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

growbox, który sklep ?

growbox, który sklep ?

Co polecacie, jeżeli chodzi o hodowle rośliny indoor? Nie wiem za mnóstwo o tym, a chce się za to w najbliższym okresie zabrać. Chciałbym sobie ułatwić to powinność i korzystać z czegoś, co jest do tego najlepsze.

qwed

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

zooazool

Posty: 8

 
Uprawa roślin w domu nie jest uciążliwa. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, lecz troszkę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeżeli wiadomo, jakie roślina żąda oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

matek562

Posty: 11

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Wybór przeróżnych lamp jest bardzo znaczny. W tym przypadku stawia się na bardzo porządnej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Marioleczka

Posty: 10

 
Na lampy led do growbox można zerknąć tutaj https://flo-grow.eu. Firma jest bardzo dobrze przygotowana. Mają lampy od różnych bardzo znanych firm, dlatego dopasowanie ich do własnych wymagań nie będzie dla nas trudne. Jeśli czegoś nie wiemy to zawsze można się z nimi skontaktować, a nam pomogą.

sgemino

Posty: 2