Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, gdzie ?

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, gdzie ?

Zastanawiam się ile mamy czasu na zgłoszenie nabycia pojazdów, ale nie mogę znaleźć? Jest strona www, gdzie można to sobie sprawdzić? Boję się, że nie zdążę na czas, a wiem, że kary są naprawdę bardzo wysokie, a nie chce ich płacić.

Lesny

Posty: 1

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Nie mam dziś wozu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich posiadaczy. Dzisiaj widać, że się troszkę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego wozu.

Jajcar4

Posty: 7

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Yuri20

Posty: 25

 
Od sporo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Niewątpliwie mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, natomiast i chęci, dlatego tak się dzieje.

Yuri20

Posty: 7

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można zbadać do ilu dni musicie zarejestrować samochody. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bowiem dostoimy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Hihotek

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

23-Obert

Posty: 22

 
Na nieszczęście rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, iż świecie trzeba się ustawiać żeby się tam pozyskać, natomiast nie ma na nieszczęście innego wyjścia.

pawel253

Posty: 4

 
Nic się nie zmieniło, bowiem liczba czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam bezproblemowo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo wielkie, wobec tego trzeba od razu po pozyskaniu umawiać termin przerejestrowania.

Sehano

Posty: 4

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc zł kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, lecz jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

pawel253 

Posty: 8