Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

cyprysik sadzonki, znacie sklep?

cyprysik sadzonki, znacie sklep?

Zastanawiam się nad kupek cyprysika sadzonek i nie wiem, na jaką odmianę się zdecydować? Nie znam się na takich roślinach, ale niezwykle mi się podobają, wobec tego dajcie mi znać gdzie mogę odszukać jakieś oferty.

3czex

Posty: 1

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

JasioJasio

Posty: 6

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

Serduszko4

Posty: 4

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bo zawsze można tam trafić na oferty, które są korzystne pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na różne nowości ogrodnicze.

michalikkk

Posty: 2

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem własne zakupy.

ewu1u01

Posty: 4

 
Jeżeli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go umieścić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez kłopotów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

Nikuś23

Posty: 2

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

Aweer56

Posty: 5

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bowiem zawsze można tam trafić na oferty, które są odpowiednie pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na różne nowości ogrodnicze.

Clono

Posty: 3

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, lecz wiem, iż można wszystko zamówić. Znajomy miał szansa zamówienia nawet bardzo dużych drzewek do ogrodu.

Orange444

Posty: 7

 
Mamy świerki rydal i rosną bez kłopotów. Należałoby zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, albowiem wtedy na pewno wyrosną.

labuh

Posty: 15