Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

Cześć, czy usuwanie żylaków to trudna operacja, jest się w ogóle czego obawiać? Możecie się podzielić doświadczeniami?

Jojojo4

Posty: 1

 
Nie pójdziesz i nie zaczniesz leczyć, będzie tylko gorzej. Wiem, że siostra leczyła się na jakieś sprawy tętnicze na oddziale chirurgii naczyniowej w Krakowie, ale nie była zadowolona. W końcu udała się do prywatnej placówki, gdzie miała świetną opiekę. Na obecną chwilę jej stan zdrowia jest okej, więc jaki widać, trzeba trafić na dobrego specjalistę.

Klara323

Posty: 2

 
Najpierw czeka mnie jednak USG Doppler żył. Nie wiem czy w Krakowie można wykonać takie badanie na nfz? Bo prywatnie to chyba jest drogo? Jak wykonywaliście takie usg, dajcie znać. Może znacie konkretne miejsce warte polecenia. Jak coś, bardzo dziękuję za pomoc.

pawel253

Posty: 7

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Kielcach można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

labuh

Posty: 10

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Ostrowcu i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Tak USG Doppler tętnic wykonasz na nfz w Kielcach, ale nie polecam. Mają kiepski sprzęt :) Bynajmniej tam, gdzie jak korzystałem. W końcu wybrałem prywatną klinikę, gdzie zajęli się mną profesjonalnie i czułem, że rzeczywiście chcą mi pomóc. W naszym mieście jest kilka dobrych prywatnych gabinetów, gdzie robią również zabiegi.

Grażynaa234

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o takie sensowne opcje, które ewentualnie będzie warto wziąć pod uwagę to może sprawdź jak to wygląda jeśli chodzi o doktora Artura Kućmę (http://www.chirurgia.ostrowiec.org.pl/), możesz się z nim konsultować, u mnie robił operację na żylaki i zdecydowanie mogę Ci jego pomoc polecić. Świetny specjalista, który na pewno zajmie się odpowiednio tą sprawą u Ciebie. U mnie mimo, że inni się nie odważyli to on zdecydował się na operację.

Yymyasui

Posty: 2

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

TomekK

Posty: 18