Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

naleśnikarnia katowice, gdzie warto ?

naleśnikarnia katowice, gdzie warto ?

Powiedzcie mi, która według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najbardziej wam smakowały?

waldek3551

Posty: 1

 
Porządne jedzenie to podstawa, niemniej jednak również lubię restauracje katowice, które mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a także posiedzieć w idealnym towarzystwie.

Babeczka

Posty: 6

 
Pizza katowice winna być wykonana ze zdrowych składników. Nie lubię, gdy na pizzy są położone przetworzone produkty. Ja stawiam bardziej na zdrowe składniki, chętnie skorzystam z ofert, które zaproponowaliście.

Klara323

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o najlepszą naleśnikarnie katowice to polecam wam ten lokal http://www.placek.katowice.pl. Można u nich zjeść przepyszne i zdrowe naleśniki na słono i słodko. Klimat w tej restauracji jest niesłychanie rodzinny. Można korzystać z różnych planszówek, co daje możliwość spędzenia mnóstwo czasu ze znajomymi lub rodziną.

Wygodniś22

Posty: 6

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, iż mnóstwo z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

wiesław11

Posty: 8

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest sporo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

mirekp2005

Posty: 4

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

Noruhe

Posty: 2

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Kitas

Posty: 19

 
Wydaję mi się, iż pierogi katowice możesz zjeść w przeróżnych knajpach. Jednakże nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

Black_Riot

Posty: 2

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, która serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

Miluśkooo2

Posty: 3