Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kto dzwonił z UK, polecicie ?

kto dzwonił z UK, polecicie ?

Czy to prawda, iż jeśli dzwoni do nas nieznany numer z UK to możemy zapłacić za połączenie niezwykle dużo pieniędzy? Słyszałem sprzeczne informacje i nie wiem, co o tym myśleć?

gargulek5

Posty: 3

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem sporo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później kłopoty.

Grabow12

Posty: 6

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

MBsmoke

Posty: 22

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

MBsmoke

Posty: 10

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, jakiego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wówczas działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

derbuś45

Posty: 2

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Lupusx

Posty: 4

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to możliwości na to, że zdobędzie za to srogą karę są faktycznie niesłychanie olbrzymie.

TomekK

Posty: 6

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się faktycznie na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, lecz zaoszczędzimy wiele stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

Kitas

Posty: 2

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę znaleźć wszystko, czego szukamy.

pawel253

Posty: 2

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, iż jest miejsce, które pozwala nam na odszukanie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Kitas

Posty: 2